homsan_logo_payoff_green-2.png
Hem Om oss Daglig verksamhet Sysselsättning Boendestöd Assistans Kontakt

Homsan är det familjeägda företaget där vårt personliga engagemang genomsyrar alla våra verksamheter.

Den unika bredden vi kan erbjuda i våra verksamheter bygger på delaktighet, kunskap och hög kvalitet.

Vi är verksamhet med hjärta.

Kontakta oss

Ledning & Administration


Anne Lagerman

VD

Telefon: 08-680 77 72

Mobil: 072-222 99 12

E-post: anne.lagerman@homsan.se

Mårten Sand

Chef Ekonomi & Administration  

Telefon: 08-680 77 71

Mobil: 072-222 99 11

E-post: marten.sand@homsan.se

Sandra Carrasco

Verksamhetschef Boendestöd, Ledsagning & Avlösarservice

 Telefon: 08-680 77 80

Mobil: 072-222 99 51

E-post: sandra.carrasco@homsan.se

Lotta Bohlin

Verksamhetschef Happy Spa & Kafé

Telefon: 08-122 933 25

Mobil: 070-013 44 09

E-post: lotta.bohlin@spakafehappy.se

Lena Elfvingsson

Verksamhetschef Daglig verksamhet

 Telefon: 08-680 77 78

Mobil: 072-222 99 48

E-post:lena.elfvingsson@homsan.se

Johanna van den Bussche

Verksamhetschef Daglig verksamhet

Telefon: 08-588 01 717

Mobil: 076-677 53 66

E-post: johanna.bussche@homsan.se

Ann Lindblad

Arbetskonsulent

Telefon: 08-680 77 79

Mobil: 072-222 99 10

E-post: ann.lindblad@homsan.se

Peter Sahlin

Arbetskonsulent

Telefon: 08-588 01 715

Mobil: 070-250 34 45

E-post: peter.sahlin@homsan.se

Elenor Larsson

Informatör & Administratör

Telefon: 08-680 77 83

Mobil: 072-222 99 13

E-post: elenor.larsson@homsan.se

 

Ingela Hellberg

Verksamhetsutvecklare

 Telefon: 08-588 01 706

Mobil: 070-760 03 06

E-post: ingela.hellberg@homsan.se

Daglig verksamhet


Asta

Telefon: 08-680 77 88

Adress: Elin Wägners Gata 1A, 129 51

Hägersten

 

ASTur

Telefon: 08-588 01 718

Adress: Vårholmsbackarna 106, 127 44 Skärholmen

Happy Spa & Kafé

Telefon: 08-122 933 25

Adress: Rådsgatan 5, 141 48 Huddinge

Hunddagis Tassoteket

Telefon: 08-680 77 76

Adress: Vårbergsvägen 63, 127 43 Skärholmen

Kontor & Administration

Telefon: 08-680 77 77

Adress: Erikslundsgatan 4, 126 32 Hägersten

 

Kulturverkstan

Telefon: 08-680 77 73

Adress: Erikslundsgatan 4, 126 32 Hägersten

 

Media

Telefon: 08-680 77 74

Adress: Erikslundsgatan 4, 126 32 Hägersten

 

Servicen

Telefon: 08-680 77 85 / 08-680 77 87

Adress: Ekholmsvägen 50, 127 48 Skärholmen

 

Snickeriet

Telefon: 08-680 77 82

Adress: Doktor Widerströms Gata 92-94,

129 54 Hägersten

 

Stallet

Telefon: 08-680 77 81

Adress: Sätravarvsvägen 41, 127 31 Hägersten

 

Studio 5

Telefon: 08-588 01 716

Adress: Vrenavägen 5, 124 56 Bandhagen

 

 

 

Boendestöd, Ledsagning, Avlösarservice & Assistans


Maria Doumbalakova

Bitr. verksamhetschef

Telefon: 08-588 01 709

Mobil: 07 66 77 67 45

E-post: maria.doumbalakova@homsan.se

IT-Support


Ali Ravandel

Telefon: 08-680 77 75

Mobil: 072-222 99 54

E-post: ali.ravandel@homsan.se  

Dataskyddsombud


E-post: dataskyddsombud@homsan.se

Hitta till oss:

Homsan AB

Erikslundsgatan 4

126 32 Hägersten

Faxnummer: 08-12 45 48 98

Närmaste t-bana: Midsommarkransen

Följ oss på sociala medier!

facebook-2.pnginstagram-2.jpg


Vill du arbeta hos Homsan?

Läs mer.

image3-(4).JPG


Informationsmaterial

Här kan du ladda ned informationsmaterial om våra dagliga verksamheter.