homsan_logo_payoff_green-2.png
Hem Om oss Daglig verksamhet Boendestöd Assistans Kontakt

Homsan AB

Erikslundsgatan 4

126 32 Hägersten

tech-facebook-(1).png

Instagram-(1).png

Kontakta oss

Ledning & Administration


Anne Lagerman

VD

Telefon: 08-680 77 72

Mobil: 072-222 99 12

E-post: anne.lagerman@homsan.se

Mårten Sand

Chef Ekonomi & Administration  

Telefon: 08-680 77 71

Mobil: 072-222 99 11

E-post: marten.sand@homsan.se

Ingela Hellberg

Verksamhetsutvecklare

 Telefon: 08-588 01 706

Mobil: 070-760 03 06

E-post: ingela.hellberg@homsan.se

Sandra Carrasco

Verksamhetschef Boendestöd, Ledsagning & Avlösarservice

Telefon: 08-680 77 80

Mobil: 072-222 99 51

E-post: sandra.carrasco@homsan.se

Lena Elfvingsson

Verksamhetschef Daglig verksamhet

 Telefon: 08-680 77 78

Mobil: 072-222 99 48

E-post:lena.elfvingsson@homsan.se

Lotta Bohlin

Verksamhetschef Spakafé Happy

Telefon: 08-122 933 25

Mobil: 070-013 44 09

E-post: dv@spakafehappy.se

Ann Lindblad

Arbetskonsulent

Telefon: 08-680 77 79

Mobil: 072-222 99 10

E-post: ann.lindblad@homsan.se

Johanna van den Bussche

 Arbetskonsulent & Verksamhetschef Studio 5

Telefon: 08-588 017 17

Mobil: 076-677 53 66

E-post: johanna.bussche@homsan.se

Elenor Larsson

Informatör & Administratör

Telefon: 08-680 77 83

Mobil: 072-222 99 13

E-post: elenor.larsson@homsan.se

 

 

Boendestöd, Ledsagning, Avlösarservice & Assistans


Maria Doumbalakova

Bitr. verksamhetschef

Telefon: 08-588 01 709

Mobil: 07 66 77 67 45

E-post: maria.doumbalakova@homsan.se

Mahmoud Assad

Affärsutvecklare

Telefon: 08-588 01 701

Mobil: 072-914 73 03

E-post: mahmoud.assad@homsan.se

IT-Support


Ali Ravandel

Telefon: 08-680 77 75

Mobil: 072-222 99 54

E-post: ali.ravandel@homsan.se  

Hitta till oss:

Homsan AB

Erikslundsgatan 4

126 32 Hägersten

Faxnummer: 08-12 45 48 98

Närmaste t-bana: Midsommarkransen

Butiken "En gång till"


I Homsans secondhandbutik "En gång till" kan du shoppa barn- och babykläder samt leksaker och böcker. I butiken driver vi även en daglig verksamhet.

Öppettider:

Måndag: 10:00-16.00

Tisdag: 10:00-16:00

Onsdag: 10:00-14:00

Torsdag: 10:00-16:00

Fredag: 10:00-16:00

Följ butiken på Facebook och Instagram för att hålla koll på när butiken håller öppet vissa lördagar i månaden.


Vill du arbeta hos Homsan?

Läs mer.

image3-(4).JPG


Informationsmaterial

Här kan du ladda ned informationsmaterial om alla våra dagliga verksamheter.


mvf-almega.png